Satelliit-telefonid

 Kõige suurema katvusega operaator on Iridium. Tema 66 satelliiti liiguvad maalähedasel orbiidil (LEO – Low Earth Orbit) ja tagavad ühenduse igas olukorras ja igast asukohast. Telefonid, mida Iridiumi võrgus kasutada saab on spetsiaalselt nende võrgu jaoks loodud. Soovitame oma klientidele mudeleid 9555 ja 9575.
Loe täpsemat infot Iridiumi telefonide kohta veebist www.iridium.com

Thuraya satelliidid on geostatsionaarsed ehk fikseeritud suunaga. Seetõttu saab Thuraya satelliitteenuseid kasutada Euroopas, Aasias, Põhja- ja Kesk-Aafrikas ning Austraalias ja Okeaanias. Koostöös GSM mobiilside operaatoritega pakub Thuraya võimalust kasutada kombineeritult GSM ja satelliitsidet kahesageduslike telefonidega või spetsiaalselt loodud ümbristega, mis muudavad tavalise Android või IOS mobiiltelefoni lisavarustuse kasutamise abil satelliit-võimelisteks.
Thuraya teenustega on võimalik lähemalt tutvuda nende kodulehel www.thuraya.com, kust leiate ka lisateavet leviala ja terminalide kohta.

Satelliit-telefonidega seonduva kohta võite alati küsida lisa meie spetsialistidelt telefonil 6 014 570 või e-maili teel info@aasat.eu.

 
 
© 2020 AA-SAT Professional OÜ
Helgi tee 2, Rae vald 75312, Harjumaa /  Tel: +372 6014570 /  E-post info@aasat.eu